yerba mate receptas

Receptai su Yerba mate

Nacionalinis Lotynų Amerikos gėrimas savyje laiko kurkas daugiau nei tik žaliosios arbatos alternatyvą. Kaip ir bet kokį kitą gėrimą- matę galima gerti skirtingais būdais bei pagardinti ieškant savojo skonio. Su savo skaitytojais norime pasidalinti savo išbandytais ir mėgstamais Yerba mate recepatais.

Šokolado skonio matė

Skrudinta matė, kakavos gabalėliai, kokoso drožlės, cinamonas, gvazdikėliai. Viską sudėkite į kalabasą ir pirmą kartą užpilkite vėsiu vandeniu, antrą trečią kartus karštu vandeniu. Skanaus!

Vasaros matė

Matė, citrinos riekelė, citrinų žievelės,  mėtos lapeliai. Viską sudėkite į kalabasą ir pirmą kartą užpilkite vėsiu vandeniu, antrą trečią kartus karštu vandeniu. Skanaus!

Atpalaiduojanti matė

Matė, citrinos riekelė, šaukštelis medaus. Viską sudėkite į kalabasą ir pirmą kartą užpilkite vėsiu vandeniu, antrą trečią kartus karštu vandeniu. Skanaus!

Šaltoji matė

Matė, apelsino, greifrukto, citrinos riekelės. Paruoškite karštą matę, palaukite kol atvės. Tada galima pridėti ledo, apelsinų, greifruktų ar citrinų griežinelių, mėtų ir kt. Skanaus!

Saldžioji matė 

Ruošiama klasikiniu būdu, tik į sausas arbatžoles pridedama cukraus ar medaus. Kitas būdas- paskutiniame plikymo etape pilti jau pasaldintą vandenį. Skanaus!

Turite pasiūlymų kaip pasigaminti skanią matė arbatą, rašykite mums ir pasidalinkite savo receptais su mumis visais.

paruosta yerba mate

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top